Velashape

Velashape

VelaShape, Radyofrekans, infrared, vakum ve mekanik masaj gibi dört sistemi bir arada barındıran VelaShape bölgesel incelme ve selülit tedavisinde çapta küçülmede onay verilmiş tek cihazdır. Kadınların %92'si vücut yapıları ve kilolarından dolayı selülit problemi görülmektedir. Velashape, kızılötesi RF (radyofrekans) enerjilerinin birleşimi sonucu deriyi ısıtarak oksijenin hücre içine girişini sağlar. Vakum ve özel olarak tasarlanmış silindirleriyle cildi manipüle ederek güvenli ve etkin enerji aktarımını yaparken alınan enerji metabolizmayı hızlandırır (yani lipoliz yapar), lenfatik drenajı artırır ve yağ hücrelerinin azalmasını, küçülmesini sağlar. Bu sayede VelaShape vücut bölgesinde çapta küçülme ve cilt yüzeyinde daha düzgün bir görünüm elde ederek, selülitlerde gözle görülür azalma sağlar.

VelaShape Tedavisi Nasıl Belirlenir?

Merkezimizde muayeneniz gerçekleştikten sonra şikayet ettiğiniz bölgedeki yağlanmanın yoğunluğuna göre yada selülitlerinizin derecesine bağlı olarak sizin için en etki sonuçları verecek seans sayısı belirlenir. Tedavinin diyet eşliğinde sürdürülmesi uygulamanın etkinliğini hızlandırmak için önemlidir.

Tedavi Detayları

Seans Sayısı Seans Aralığı İşlem Süresi

VelaShape Uygulama Alanları

Sonuçlar

Günlük hayatınız etkilenmez. Tedavinin başladığı ilk senasla birlikte vücut çapında incelme ve selülitlerde azalma farkedilir. Devam eden seanslarda bu etkiler çok çarpcı şekilde ortaya çıkmaktadır.

İncelme & Zayıflama

Sorun Cevaplayalım