Ameliyatsız İple Yüz Germe

Ameliyatsız İple Yüz Germe

Yerçekiminin Etkilerini Gideren Tedavi Silhuette Soft™

Kendinizi Silhuette Instaift™ ile yenileyin.

Silhuette Instalift™ deriyi gererek yüzdeki sarkmaları önleyici minimal girişimsel bir tedavidir.

Derimiz yaşla birlikte sarkar. Silhuette Instalift™ ise özel dizaynı sayesinde deriyi eski konumuna getirir ve o konumda tutar, sarkmayı engeller. Tedavi genellikle bir seansta tamamlanır. Sonuçlar ise 30-45 dakikalık bir uygulama sonrasında hemen görülür.

Derimiz her insan için geçerli olan doğa kanuna uygun olarak yaşlanma ile incelir, elastikiyetini kaybeder ve yerçekimine yenik düşerek sarkar. Gençlik dönemimizde derideki kollajen destek dokusu yaşlanma ile birlikte azalır ve yerçekimine direnç azalır. Bunun sonucu olarak derimiz eskisi kadar genç olmadığımızı ilan eder. Deriyi eski konumuna getirebilecek ana yöntem cerrahi yüz germe ameliyatıydı. Neyse ki günümüzde önemli bir alternatif tedavi yöntemi var: Silhuette Instalift™

Silhuette Instalift™ yaşlanma veya kilo vermeye bağlı yüz ve boyunda oluşan sarkmaları düzeltmek için geliştirilmiş minimal girişimsel bir uygulamadır. Bu teknikte iki yönlü konik yapısı olan ve kendiliğinden deri altında biyolojik olarak eriyen bir ip kullanılır. Farklı yönlerdeki konik yapı derinin gerginliğini arttırma yanında deriyi yeni gergin konumunda askıya alır. Silhuette Instalift™ içeriğinde bulunan maddeler erirken deri altında yaptıkları uyarı sonucunda oluşacak yeni kollajen doku ile elde edilen düzelme kalıcı olur. Etki yaklaşık olarak 18 ay devam eder.

Silhuette Soft olarak yaklaşık 6 yıldır Avrupa ve Asya ülkelerinde başarıyla uygulanan yöntemin ABD’de kullanımı Nisan 2015 tarihinde Silhuette Instalift™ olarak onaylandı. Biz ise yaklaşık iki yıl önce tanıştığımız Silhuette Soft ürünleri ile elde ettiğimiz başarılı sonuçları sizlerle paylaşmak istedik.

Uygulama sadece bölgesel anestezi uyuşturma ile yapılmaktadır. Derinin uyuşturulduğu noktadan girilerek deri altı yağ dokusu içinden geçen ince kanüller ile yerleştirilir ve istenen gerginliğe getirilir.

Silhuette Soft uygulaması ile görülebilen yan etkiler, deride geçici kızarıklık, şişkinlik, giriş noktalarında birkaç günde düzelen katlantılar, deri altı kanamalarına bağlı olarak geçici renk değişimleri dışında önemli bir sorun yaşanmamaktadır.

Silhuette soft’un biyolojik erime mekanizmasından kısaca bahsedecek olursak;
İçeriğindeki ana madde "Poli-L Laktik Asittir" (PLLA) dir. Yani süt asidinin sentetik türevidir. Deri altında PLLA eriyerek karbondioksit ve suya dönüşür. Atıklar solunum yolu ile vücuttan uzaklaştırılır.

Özetleyecek olursak Silhuette Instalift™;

Sorun Cevaplayalım