Cilt Bakımı Konsültasyonunuzu Planlayın

İyi cilt bakımı, bir değerlendirme ve bir planla başlar - derinlemesine bir cilt bakımı konsültasyonu veya kozmetik konsültasyon. Dış görünümünüz değiştikçe bunları periyodik olarak planlamanızı öneririz. Yaşlandıkça cildimiz değişir ve bir cilt bakımı konsültasyonu sırasında gerektiğinde tedavileri ve ürünleri değiştirerek bu değişiklikleri dikkate almak önemlidir.

“Unutma, daha genç görünmek için asla çok yaşlı değilsin.”

Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu Kliniği olarak sağlıklı ve güzel bir cilt için varış noktanız olmaktan onur duyarız. Felsefemiz Ömür Boyu Güzelliktir. Bu amaçla kliniğimizde sunulan tedavi ve bakım hizmetleri öncesi cildimizin ayrıntılı analizini öncelikli bir yaklaşım olarak görüyoruz.

Dermatoloji pratiğinde derinin yakından ve ayrıntılı incelenmesi çok emlidir. Bu analizi gözlerle yapabileceğimiz gibi günümüzde dijital olarak alınan fotoğraflar üzerinde yapay zekanın yardımıyla geliştirilen programlar sayesinde farklı ışıklar altında alınan fotoğrafların analiziyle gözle göremediğimiz birçok sorunu görüntülememizi ve bu sayede sizlere kişisel analiz ve bunun sonucunda size özgün bir tedavi planı çıkarabilme şansı elde edebiliyoruz.

Dijital Cilt Analizi

Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu Kliniği’nde hastalarımıza, gelişmiş bir dijital cilt analizi sistemi olan VISIA® kullanarak benzersiz bir cilt analizi konsültasyonu sağlıyoruz. Bu bilimsel yaklaşım, bire bir konsültasyonla birleştirilen sofistike bir görüntüleme sistemi kullanır. VISIA® cilt analizi sisteminden elde edilen sonuçlar, her hastamız için özel olarak tasarlanmış özelleştirilmiş bir tedavi programı oluşturmaya yönelik çerçeve sağlamaya yardımcı oluyor.

Visia Nasıl Çalışır?

VISIA®, cildinizin sorunlu bölgelerini belirlemeye yardımcı olan ve her müşteriye özelleştirilmiş bir cilt bakım programına olanak tanıyan kapsamlı bir dijital görüntüleme sistemidir.

VISIA® cilt analizi,

VISIA®, yaşınıza ve cilt tipinize göre bu önlemlerin her biri için bir yüzdelik skor sağlar.

Ne Beklemelisiniz

Önerilen tedaviler (Lazer tedavileri, kimyasal peeling, LED terapi, mezoterapi, dolgu uygulamaları, ev kulanımı için dermosetik bakım ürünlerini içerebilir) sonrası alınacak kontrol Visia analizi ile skorlamadaki değişimler ve düzelme tedavi öncesi ile karşılaştırılarak değerlendirilir. Devam tedavileri bu sonuca göre planlanır.

Sorun Cevaplayalım